+420 734 50 44 19 info@TechniciOstrava.cz
Vyberte stránku

Nejnovější a nejlepší online hry na jednom místě

Nová hra Enlisted z prostředí 2. světové války!

Enlisted je free-to-play střílečka pro více hráčů, ve které velíte pěchotě, pozemním vozidlům a letadlům v obrovských bitvách druhé světové války. Prostřednictvím metagame odemknete nové oddíly vojáků, zbraní, vybavení a vozidel a můžete vylepšovat a vylepšovat své vojáky a vozidla novými výhodami, dovednostmi a vylepšeními. Vše navíc v úžasné grafice. 

Hrát hru zdarma

Raid: Shadow Legends

Nová strategická multiplayerová MMO-RPG hra podobná StarCraftu v reálném čase. Ukažte myšlení vojevůdce!

Hrát hru zdarma

Seznamka eDarling

Zoo2 Animal Park

Tato zoo je prostě fantastická. V zábavné prohlížečové hře Zoo 2: Animal Park zdědíš malou zoo po své zesnulé tetě Bětě. Tvůj první úkol zní: Zachraň zoo před zavřením. O pozemek, na kterém malá zoo s roztomilými zvířátky stojí, je zájem. Sám starosta se o něj zvlášť zajímá. Proto ti také dal lhůtu. Během 48 hodin musíš zoo zvelebit a přilákat nové návštěvníky. Jinak bude areál prodán. Už kvůli tetě Bětě, která se desítky let o zvířata svědomitě starala, to bereš jako svůj úkol. Úžasná zoo hra čeká na průzkum a učiní z tebe správce zoologické zahrady.

Hrát hru zdarma

Crossout

Postapokalyptická MMO hra odehrávající se v roce 2047, tedy 20 let po zničující katastrofě, která nadobro změnila život na naší planetě. Vaším úkolem bude obstát v této nelehké době proti nepřátelským přeživším, vaší zbraní budou hlavně montovaná bojová vozidla, která jste mohli spatřit například ve filmu Mad Max!

Hrát hru zdarma

World of Tanks

World of Tanks je týmová online hra pro více hráčů, věnovaná tankovým bitvám první poloviny 20. století. Zapojte se do epických tankových střetnutí a společně s dalšími ocelovými kovboji, bok po boku, ovládnětě tankový svět!

AKCE: Všichni noví hráči dostanou při registraci bonus v podobě tanku a 600 goldů!

Hrát hru zdarma

Forge of Empires

Postav a zdokonaluj své město, veď ho napříč historii a pokroku, vyzkoumej nové technologie, dobývej území a přemož své rivaly!

Forge of Empires je strategická online multiplayerová počítačová hra, kterou vyvinula německá společnost InnoGames. Jejím cílem je projít veškerá období vývoje lidské civilizace od doby kamenné přes dobu železnou, středověk a moderní dějiny až do daleké budoucnosti.

Hrát hru zdarma

War Thunder

War Thunder je nejobsáhlejší free-to-play MMO vojenská hra pro Windows, Linux, Mac a PlayStation 4 věnovaná letadlům, obrněným vozidlům a námořním plavidlům z období 2.sv. a studené války. Začni hrát a zúčastni se velkých bitev na zemi, ve vzduchu a na moři v neustále se vyvíjejícím prostředí spolu s milióny dalších hráčů z celého světa.

Hrát hru zdarma

My Little Farmies

Farmářská browserová free to play hra ve které hráči vlastní hospodářství a chovají zvířata.

Hrát hru zdarma

World of Warships

World of Warships je týmová online hra pro více hráčů, věnovaná lodním bitvám první poloviny 20. století. Zapojte se do epických lodních střetnutí a společně s dalšími ocelovými kovboji, bok po boku, ovládnětě svět!

NOVÝ UPDATE: PONORKY!

V červnovém updatu přichází World of Warships s novou flotilou válečných lodí – ponorkami. Vybírejte z několika druhů plavidel a rozhodujte bitvy.

Hrát hru zdarma

Elvenar

Free to play online browser hra. Vybuduj své vlastní magické město v online budovatelské hře Elvenar, vyber si mezi elfy a lidmi a objev kouzelný svět.

Hrát hru zdarma

Left to Survive

Tato hra kombinuje střílečku se strategii a navíc vypráví zábavný konspirační příběh o korupci a zombie apokalypse.

Tento titul kombinuje herní styly celkem vzdálené. Na jedné straně je to střílečka z pohledu třetí osoby, ale zároveň strategie. De facto máte vedle sebe dvě různé hry, které jsou propleteny příběhem a postupem v kampani.

Hrát hru zdarma