+420 734 50 44 19 info@TechniciOstrava.cz
Vyberte stránku

NordVPN

NordVPN: užitečný pomocník pro ty, kteří se nechtějí nechat špehovat!

Otestovali jsme NordVPN

NordVPN – fast VPN app for privacy & security - Apps on Google Play

Test potvrdil, že skutečně nabízí všechny uváděné prémiové funkce

Kliknutím zde získejte slevu 68%

Klíčové vlastnosti a funkce

  • Neuchovává logy a protokoly o používání
  • 1 licence podporuje současně 6 zařízení
  • Více než 5400 serverů v 60 zemích světa
  • Rychlé připojení
  • Dokáže spolehlivě odblokovat Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, Disney+, HBO Max, Kodi a další populární streamovací služby
  • Podporované platformy

Pro weby budete zcela anonymní návštěvník

Jeden z mnoha, koho mohou zajímat údaje o vás, respektive o vašem zařízení připojeném k internetu, jsou poskytovatelé obsahu, včetně nejrůznějších analytických a statistických služeb. Pokud si otevřete nějakou webovou stránku, může se její provozovatel dozvědět celou řadu údajů.


Díky rozsáhlé síti více než 5 400 serverů v 60 zemích, vysoké rychlosti připojení a šifrování vojenské kvality je NordVPN v současnosti jednou z nejoblíbenějších VPN. Nabízí celou řadu bezpečnostních funkcí, které byste u VPN očekávali, jako je funkce kill switch, ochrana před DNS úniky, a striktní politika neukládání logů. Navíc disponuje i širokou škálou pokročilejších funkcí, jako jsou dvojité šifrování, maskované servery a podpora P2P. NordVPN je navíc jedním z mála poskytovatelů, kteří dokáží odblokovat geografická omezení na Netflixu a dalších streamovacích stránkách.

NordVPN je k dispozici pro Windows, Linux a MacOS. Může být také použita jako rozšíření prohlížeče v prohlížeči Firefox nebo Chrome nebo jako aplikace pro Android, AndroidTV a iOS. Když si koupíte předplatné, můžete využívat NordVPN až na šesti zařízeních. Pokud se vyskytnou nějaké problémy, je k dispozici nepřetržitá zákaznická podpora prostřednictvím chatu.

NordVPN, jednu z nejdostupnějších VPN na trhu, kterou můžete vyzkoušet za pouhých pár dolarů měsíčně. Kromě toho můžete také využít 68% slevu, kterou NordVPN aktuálně nabízí a díky níž jde o mnohem lepší nabídku.