+420 734 50 44 19 info@TechniciOstrava.cz
Vyberte stránku

Služby

INTERNETOVÉ STRÁNKY

 

Vytváříme internetové stránky na míru. Po dokončení provádíme školení, jak dále stránky upravovat, případně stránky plně spravujeme a aktualizujeme dle dodávaných podkladů. 

E-SHOP

  

Vytváříme internetové obchody na míru. Po dokončení provádíme školení, jak dále e-shop upravovat, případně jej plně spravujeme a aktualizujeme dle dodávaných podkladů. 

WEBOVÉ APLIKACE

 

Vytváříme webové aplikace na míru dle požadavků klienta, např. kniha jízd, výkaz práce, online faktury, online dodací listy apod.

Instalace zařízení

 

Máte novou tiskárnu, kartu nebo jiné zařízení? Provedeme instalaci zařízení včetně instrukcí pro jeho správné používání a údržbu.

INSTALACE SOFTWARE A OVLADAČŮ

Instalujeme operační systémy, software a ovladače potřebné pro bezproblémový provoz vašeho počítače.

Opravy

 

Provádíme opravy a čištění PC a notebooků. 
Dále provádíme diagnostiku stávajícího PC a notebooku, navrhneme řešení pro jeho zrychlení a zvýšení výkonu na míru dle Vašich požadavků. 

STAVBA / PŘESTAVBA PC

 

Poskládáme vám novou i repasovanou počítačovou sestavu na míru. Případně, pro zlepšení výkonu, vyměníme některé komponenty z vašeho aktuálního počítače nebo notebooku za novější. 

Vzdálená správa a servis

 

Servisní zásah na počítači uživatele je možno provádět i vzdáleně. Jedná se o plně zabezpečený přístup pomocí jednorázově spustitelné aplikace na straně klienta a není nutné nic instalovat.

Domácí a firemní sítě

 

Provádíme instalace a správu LAN a WIFI sítí.
Dále provádíme konfiguraci sítě a propojení všech zařízení v síti, jako např. počítače, notebooky, tablety a další chytrá zařízení.